ByAnn.pl

info@byann.pl

wyszukiwarka zaawansowana

Wymiany/zwroty/reklamacje

WYMIANY/ZWROTY/REKLAMACJE

Każdy klient ma prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.Warunkiem przyjęcia zwrotu lub wymiany jest odesłanie towaru w stanie nienaruszonym wraz z wypełnionym formularzem.Koszty przesyłki zwracanego lub wymienianego towaru ponosi klient.

WYMIANA TOWARU: W sklepie www.byann.pl wymiana polega na zwrocie  (odstąpieniu od umowy - wypełnij formularz ) wybranych produktów wraz z opisem na jakie rozmiary, kolory mamy wymienić towar. Wymieniane produkty odeślij do naszej firmy na adres, który widnieje na formularzu.

 Pobierz formularz

ZWROT TOWARU:(TYLKO NA PODSTAWIE UZUPEŁNIONEGO FORMULARZA) 

Uzupełnij formularz  i wyślij wraz z produktem.Należy nadać przesyłkę za pomocą Poczty Polskiej np:listem poleconym lub za pomocą innej firmy kurierskiej(NIE PRZYJMUJEMY PACZEK POBRANIOWYCH).Zwracany towar starannie zapakować.Produkt nie może nosić absolutnie żadnych śladów użytkowania ani nie może być w jakikolwiek sposób uszkodzony.Po otrzymaniu przesyłki pieniądze zostaną zwrócone na podane konto bankowe w ciągu 14 dni roboczych.Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie lub zagubienie przesyłki którą wysłał klient.W każdym przypadku ty ponosisz koszty transportu.Zaadresuj paczkę na adres podany w formularzu.

 

REKLAMACJE:(NA PODSTAWIE UZUPEŁNIONEGO FORMULARZA)

W celu zareklamowania produktu prosimy o skontaktowanie się z nami mailowo(info@byann.pl) Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty otrzymania od nas przesyłki. Produkty odsyłane do reklamacji powinno być czyste. Wraz z produktami należy przesłać formularz reklamacyjny .Kupujący odsyła reklamowany produkt na swój koszt.

POMYŁKI:

Pomyłki niezbędny jest wcześniejszy kontakt mailowy, dopiero po otrzymaniu odpowiedzi od nas i ustaleniu szczegółów wymiany, wymiana zostanie zrealizowana Koszty przesyłki ponosi byAnn :)

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium