facebook

info@byann.pl

Czas realizacji zamówienia

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 10-21 czerwca 2017 przebywać będziemy na (zasłużonym) urlopie. Wysyłka złożonych zamówień odbywać się będzie w normalnym trybie do piątku (09.06.2017) włącznie. Nadania wszystkich pozostałych (niewysłanych do tego czasu) paczek wznowione zostaną w dniach 23.06.2017.Wszystkie zwroty, reklamacje i problemy będą rozpatrywane od 23.06.2017. Za utrudnienia i niedogodności bardzo serdecznie Was przepraszamy. Liczymy na zrozumienie i wyrozumiałość :-)

  • zamówienia złożone w dni robocze wysyłamy następnego dnia *
  • zamówienia złożone w sobotę i niedzielę i dni świąteczne wysyłamy pierwszego dnia roboczego po dniu złożenia zamówienia
  • kurier dostarczy przesyłkę 1-2 dni roboczych.  Czas realizacji zamówienia może się wydłużyć w przypadku problemów w kontakcie pomiędzy kurier - odbiorca lub z powodu przyczyn niezależnych, leżących po stronie firmy kurierskiej.

* dotyczy wysyłki pobraniowej, oraz pozostałych zamówień, które są opłacone i zaksięgowane na naszym koncie. W wyjątkowych sytuacjach wysyłka może przedłużyć się o 1-2 dni roboczych.

px1 do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl