facebook

info@byann.pl

Pończochy-kabaretki. Eleganckie i sexy!

Pończochy wyglądają na nogach o wiele lepiej niż zwykłe rajstopy. Są nieodłącznym elementem koronkowych kompletów i jednym z symboli życia erotycznego. Najbardziej wymowne z nich są prawdopodobnie pończochy kabaretki. Ich nie do końca poprawne i grzeczne pochodzenie sprawia, że do dziś w pruderyjnych kręgach zerka się na nie z lekkim zgorszeniem.

czytaj całość »
Pończochy – samonośne czy z pasem?

Chociaż rajstopy są bardzo wygodne i wymagają mniej zachodu, to właśnie pończochy pozostały symbolem kobiecości i esencją zmysłowości. Panie mając na sobie pończochy czują się seksownie i atrakcyjnie, dlatego też noszą je zarówno w zwykłej cielistej wersji, jak i w formie filuternych kabaretek.

czytaj całość »
Bodystocking. Trochę nietypowa bielizna

Chyba większość dorosłych osób lubiących urozmaicać swoje życie erotyczne słyszała o bieliźnie bodystocking. Najłatwiej chyba opisać ją jako obcisły, przeźroczysty strój, wykonany z koronek i materiału, z którego produkuje się pończochy. Bodystocking ma jedno zadanie: wyglądać sexy. W tym rodzaju bielizny nie ma co dopatrywać się praktyczności czy wygody użytkowania.

czytaj całość »
Pończochy i rajstopy w jednym

Kobiety często sprzeczają się, co jest lepsze: pończochy czy zwykłe rajstopy. Pończochy, zwłaszcza noszone z pasem, wysmuklają nogi i wyglądają seksownie.

czytaj całość »
Czy bawełniane figi są passe?

Wydawać by się mogło, że w dobie powszechnie dostępnej seksownej bielizny bawełniane figi dawno wyszły z mody. Koronkowa bielizna bardziej pobudza męską wyobraźnię, a zwykłe majtki wydają się przy niej być reliktem przeszłości. Jednak bawełniane figi są cały czas bardzo chętnie kupowane przez kobiety na całym świecie. W czym lepsze są od zmysłowych koronek?

czytaj całość »
Komfortowy sen, wygodna piżama

Znane porzekadło mówi: jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Jednak na komfortowy sen wpływa nie tylko dobrej jakości, umiejętnie położna na łóżku pościel. Równie ważna jest wygodna piżama. Jednak „wygodna” nie dla każdego oznacza to samo.

czytaj całość »
px1 do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl