ByAnn.pl

info@byann.pl

wyszukiwarka zaawansowana

Pończochy-kabaretki. Eleganckie i sexy!

Pończochy-kabaretki. Eleganckie i sexy!

Pończochy wyglądają na nogach o wiele lepiej niż zwykłe rajstopy. Są nieodłącznym elementem koronkowych kompletów i jednym z symboli życia erotycznego. Najbardziej wymowne z nich są prawdopodobnie pończochy kabaretki. Ich nie do końca poprawne i grzeczne pochodzenie sprawia, że do dziś w pruderyjnych kręgach zerka się na nie z lekkim zgorszeniem.

Pończochy kabaretki - dla niegrzecznych dziewcząt

Kabaretki szczyt swojej popularności osiągnęły w XIX wieku. Były uznawane za esencję seksapilu. To właśnie w pończochach kabaretkach panie tańczyły najsłynniejsze kankany, dlatego też ten model pończoch uznawany był za symbol rozwiązłości. Siateczka na nogach odsłaniała sporo ciała i pięknie komponowała się z falbaniastymi sukienkami. I chociaż od czasów świetności kankana minęło już kilkadziesiąt lat, starsze panie nadal uważają, że młode kobiety nie powinny nosić tego typu pończoch.

Eleganckie czy nie?

Jednak w dobie, gdy kobiety odsłaniają na ulicach naprawdę sporo ciała, część z nich pończochy kabaretki traktuje jako hołd dla mody z dawnych czasów. Kabaretki, mimo swojego rodowodu, dzięki dużym oczkom naprawdę ładnie wysmuklają nogi i podkreślają ich kształt. Kabaretki w zestawieniu ze skromną sukienką za kolano dodają kobiecie „pazura”, jednak nie są tak wyzywające jak króciutka mini.

Jeśli chodzi o elegancję, zdecydowanie lepiej wyglądają na nodze kabaretki o małych oczkach. Kabaretki przez swój siatkowy deseń przyciągają wzrok. Dlatego zakładając je, trzeba bardzo dobrze przemyśleć resztę stroju. Jeśli założymy je do krótkich szortów lub spódnicy, mogą wyglądać nieco wyzywająco. Nie są też dobrym pomysłem na bardzo oficjalne spotkania – tam zdecydowanie lepiej sprawdzą się zwykłe pończochy. Należy także unikać zakładania na co dzień kabaretek o bardzo dużych oczkach. Te gustowniej wyglądają w zestawieniu z wyzywającą bielizną.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium